Usunięcie macicy za i przeciw. Mięśniaki macicy. Operacje ginekologiczne - Elfy.

forum dla kobiet przed i po różnego rodzaju operacjach ginekologicznych. Usunięcie macicy, mięśniaki macicy.

Ogłoszenie

Aby w pełni korzystać z naszego forum - zachęcamy do rejestracji. Wątki z galerią i codziennymi rozmowami dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Drażniące reklamy można usunąć - patrz: pomoc techniczna.

#1 2013-12-17 17:33:13

 Kariolka

Administrator

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 2967
zainteresowania: góry, film, książki, żużel

co zabrać ze sobą do szpitala

trzeba zabrać ze sobą  niezbędne rzeczy:

dokumentacja medyczna,
wyniki badań,
leki jak je ktoś stosuje dziennie-przy chorobach innych,
przybory toaletowe: ręcznik, skarpetki, piżamę, koszulę (ja miałam i to i to) szlafrok, pantofle
wzięłam też espumisan - przydał się, bo trochę jelita mi dokuczały

Ja musiałam dodatkowo zabrać podkłady na łózko (ale nie było to u mnie konieczne) i papier toaletowy i sztućce.


usunięcie trzonu macicy - V/2012, znieczulenie lędźwiowe. Powód: mięśniaki macicy, krwotoczne miesiączki, uciski na sąsiednie narządy.
http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

Offline

#2 2014-01-29 11:59:14

Czterdziestka

Gość

Re: co zabrać ze sobą do szpitala

dokumentacja medyczna
wyniki badań
numer NIP zakładu pracy (potrzebny później do zwolnienia lekarskiego wystawianego w dniu wypisu ze szpitala)

przybory toaletowe (bardzo dobre do stosowania po operacjach mydło naturalne hipoalergiczne-po nim szybko i dobrze goją się rany),
podpaski, ręcznik, skarpetki, koszula nocna, szlafrok, laczki

woda niegazowana w małych butelkach koniecznie niesmakowa
sztućce.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.fenestrainterra.pun.pl www.69moa69.pun.pl www.klasati.pun.pl www.mistral-yaoi.pun.pl