Usunięcie macicy za i przeciw. Mięśniaki macicy. Operacje ginekologiczne - Elfy.

forum dla kobiet przed i po różnego rodzaju operacjach ginekologicznych. Usunięcie macicy, mięśniaki macicy.

Ogłoszenie

Aby w pełni korzystać z naszego forum - zachęcamy do rejestracji. Wątki z galerią i codziennymi rozmowami dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Drażniące reklamy można usunąć - patrz: pomoc techniczna.

#73 2014-12-31 14:51:06

 maggi7

Moderator

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2013-08-25
Posty: 1704
zainteresowania: książki, podróże

Re: przed operacją

Witaj ECH
Pewnie czytałaś o naszych operacjach więc nie będę opisywać. Napiszę tylko, że ja mam 45 lat i nie szukałam innej metody leczenia mięśniaków, a wiem, że są... ja miałam dość krwotocznych miesiączek, bólu do omdlenia i wiele innych doleglowości.
Poczytaj o innych metodach leczenia. Może konsultacja z innym doktorem?
Ja w odróżnieniu od Kariolki drugi raz się narodziłam i drugi raz podjęłabym taką samą decyzję.
U mnie jest super, ale jak czytałaś każda z nas jest inna i inaczej to przechodzi.
Jak masz pytania to pisz śmiało, mnie dziewczyny tutaj dużo pomogły.
Tak przed operacja jak i po.
A tymczasem życzę Ci przede wszystkim duuużoooo zdrówka w Nowym Roku, samych radosnych dni bez trosk i zmartwień i WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!
trzymaj się


usunięcie trzonu macicy pażdziernik 2013
cięcie brzuszne, znieczulenie ogólne

Offline

#74 2014-12-31 17:16:40

 Kariolka

Administrator

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 2967
zainteresowania: góry, film, książki, żużel

Re: przed operacją

Madziu - jasne, nie ma co się zamarwiać,
Ech...jedyne to to, że chcesz mieć dzieci, ale jak powody operacji zagrażają twojemu życiu i zdrowiu nader inne sprawy to nie ma na co czekać, ja pod dwoma względami cieszę sie z operacji:
1. Brak miesiaczek, bóli jak u Madzi i mega migren przy okresach (chodzilam nieprzytomna)
2. przestałam palić...heheheh to tez zasluga operacji, bo ja bardzo zle dlugo po niej sie czulam, ale to chyba przez zrosty.
A z innymi sprawami dobrze poki co, ale dziekuję Bogu, że nie mam żadnych komplikacji, to tez jest zasluga zespolu operacyjnego i szpitala, bardzo na to zwróć Ech uwagę.
Ale jak Madzia nasza jest wiele wiele kobiet, co chwali sobie po operacji wszystko:)


usunięcie trzonu macicy - V/2012, znieczulenie lędźwiowe. Powód: mięśniaki macicy, krwotoczne miesiączki, uciski na sąsiednie narządy.
http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kfor.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl www.manga-project-poland.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.wsap.pun.pl