Usunięcie macicy za i przeciw. Mięśniaki macicy. Operacje ginekologiczne - Elfy.

forum dla kobiet przed i po różnego rodzaju operacjach ginekologicznych. Usunięcie macicy, mięśniaki macicy.

Ogłoszenie

Aby w pełni korzystać z naszego forum - zachęcamy do rejestracji. Wątki z galerią i codziennymi rozmowami dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Drażniące reklamy można usunąć - patrz: pomoc techniczna.

#1 2015-01-22 07:31:40

 Kariolka

Administrator

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 2967
zainteresowania: góry, film, książki, żużel

czystek

O tym ziółku dowiedziałam się właściwie od naszej Maggi z forum, zakupiłam go pośpiesznie, bo po przeczytaniu informacji na jego temat, stwierdziłam, iż to zioło muszę mieć:) Popijam go już tydzień, 2 szklanki dziennie- rano i wieczorem.

Jakie zmiany póki co zauważyłam? - mniej boli mnie głowa(migreny), nie boli mnie brzuch ani żołądek, jestem jakby lżejsza.... to tyle ...ale picie trzeba kontynuować długo...........


Dlaczego go kupiłam?

zapobiega chorobie niedokrwiennej serca
opóźnia procesy starzenia,
wpływa pozytywnie na jakość życia.
Jest niezwykle skutecznym produktem w przypadku infekcji żołądkowo-jelitowych.
Hamuje rozwój wirusów opryszczki, półpaśca.
Ma działanie odstraszające owady.
doskonale rozprawia się z wirusami, grzybami,bakteriami, u osób cierpiących na łuszczycę, łupież, trądzik, infekcje zatokowe, różne infekcje grzybiczne (skóry, paznokci)
Usuwa toksyczne metale ciężkie z organizmu
Można stosować czystka również  u zwierząt domowych w celu ochrony przed pchłami czy kleszczami.
jest idealną alternatywą dla wszelakich płynów do jamy ustnej. Czystek wybiela zęby i odświeża zapach z buzi.
Regularne picie naparu z czystka powoduje zmianę zapachu wydzielin ciała, polecane dla osób które mają przykry zapach potu.

Napar: łyżeczkę ciętego czystka zalać wrzątkiem i niech naciąga pod przykryciem ok. 10 minut. Odcedzić (jeśli masz wkładane do kubeczka zamykane sitko czyli tzw. zaparzacz do ziółek, to oszczędzasz sobie tej roboty) i po przestudzeniu wypić. 2-3 razy dziennie lub więcej. Zaleca się jedną porcję herbatki zaparzać wielokrotnie (można do 4 razy), co pozwoli na wydobycie z niej wszystkich dobroczynnych składników. Można napar dosmaczyć sokiem z cytryny i/lub posłodzić lekko np. miodem lub stewią.
Napar rodzinny profilaktyczny: w dużym litrowym dzbanku zaparzamy czubatą łyżkę stołową ciętego czystka i dalej jak w przepisie powyżej. Znakomita sprawa dla wzmocnienia systemu immunologicznego całej rodziny na przełomie sezonów gdy łatwo o złapanie katarów czy innych infekcji. Można zrobić też na upały jako napój typu Ice Tea, z dodatkiem kostek lodu, cytryny i listeczków mięty.
Odwar przy dolegliwościach cięższych lub o charakterze przewlekłym: Około 10 g  Cistus zalać 200-220 ml wody, doprowadzić do wrzenia i gotować 5 minut, odstawić na 20 minut do ostudzenia i przecedzić. Tak uzyskany odwar stosuje się zewnętrznie (okłady, płukanki, przemywanie) oraz wewnętrznie – 100 ml 3-4 razy dziennie (wszelkie stany zapalne, borelioza, nieżyt jelit i żołądka itd.), a także do lewatyw (doodbytniczo 150-200 ml).

źródło:
http://projekt-matka-polka.blogspot.com … mojej.html


usunięcie trzonu macicy - V/2012, znieczulenie lędźwiowe. Powód: mięśniaki macicy, krwotoczne miesiączki, uciski na sąsiednie narządy.
http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

Offline

#2 2016-08-10 12:50:50

 iv0na

Użytkownik

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2014-12-29
Posty: 7

Re: czystek

Piję czystek co rano od kilku miesięcy i zauważyłam wybielenie zębów oraz to, że przez rok nie popsuł mi się zaden ząb. Czytałam też, że czystek oczyszcza organizm i rzeczywiście, czuję się lżej niż kiedyś.


Życie jest zbyt krótkie, aby tra­cić czas na roz­mo­wy o niczym.  - Katarzyna Nosowska

Offline

#3 2016-08-21 13:56:09

 maggi7

Moderator

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 2013-08-25
Posty: 1704
zainteresowania: książki, podróże

Re: czystek

ja również od ponad roku popijam czystka, moze niekoniecznie codziennie, ale staram się. Z zębami to u mnie odwrotnie , ale to związane z niefachowym stomatologiem. Teraz wychodzę na prostą. Nie ma co ukrywać ,czystek jest zdrowy


usunięcie trzonu macicy pażdziernik 2013
cięcie brzuszne, znieczulenie ogólne

Offline

#4 2016-08-21 14:55:50

 Kariolka

Administrator

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 2967
zainteresowania: góry, film, książki, żużel

Re: czystek

Dobrze, że przypominacie, ja muszę znów zacząć. Szczególnie,  że jesień. Napiszę o tej kumarynie i drozdzach ale to jak będę miała chwilkę. Pozdrawiam Was kochane.


usunięcie trzonu macicy - V/2012, znieczulenie lędźwiowe. Powód: mięśniaki macicy, krwotoczne miesiączki, uciski na sąsiednie narządy.
http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedway-gra.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.ftpcl.pun.pl www.flashmobbielsko.pun.pl www.heroesfactory.pun.pl